Finał Pucharu Polski Młodzik dla kolarza LKK Nowogard

   W dniach 10-11 października na szosach nieopodal Darłowa w Dąbkach i Jarosławcu odbyła się 21 edycja Pucharu Polski w kolarstwie szosowym gdzie startowali zawodnicy z klubu LKS chrabąszcze z Nowogardu nasz klub reprezentowało troje zawodników w kategorii  żak oraz młodzik.
   Pierwszego dnia rozegrała się rywalizacja w jeździe indywidualnej na czas na dystansie 5,6 km, w której Filip Podgórski w kategorii żak z czasem 8 minut 47 sekund zajął drugie miejsce podobnie jak Nikola Ledzion w kategorii żaki z czasem 9 minut 48 sekund. Pascal Stasik w kategorii Młodzik z czasem 9 minut 9 sekund uplasował się na 10 miejscu
   Drugi dzień zmagań kolarskich przyniósł również sukcesy i
 wysokie pozycje w naszym zawodnikom podczas rywalizacji w jeździe ze startu wspólnego na dystansie 20 km Nikola Ledzion ponownie stanęła na podium zajmując trzecie miejsce a Filip Podgórski zajął pierwsze miejsce wygrywając cały wyścig. Świetnie spisał się również Pascal Stasik, który w kategorii Młodzik zajął zasłużone ósme miejsce Gratulujemy młodym zawodnikom i widzimy, że miniony sezon kolarski przyniósł wiele sukcesów w sezonie kolarskim 2020.
Przed kolarzami sezon zimowy pomału my pomału odchodzimy od szosy i przesiadamy się na rowery przełajowe i MTB,
będziemy rywalizować w cyklu Stevens CX Cup w województwie zachodniopomorskim.

b_300_225_16777215_00_images_zawody_f2.jpg

 Zobacz więcej zdjęć